1 2 3 4
22 33 18 22
14 20 26 27

Opavu jsme porazili

Úvod zápasu s velmi kvalitním celkem z Opavy se nám povedl. Míč šel rychle z ruky, trefovali jsme, a když se k tomu přidala dobrá obrana, vedli jsme na konci 1. čtvrtiny 22:14. V úvodních 2 minutách 2. čtvrtiny se neudálo téměř nic, ale potom jsme se rozjeli my a navýšili jsme až na 45:26. Do konce čtvrtiny pak byl víceméně koš za koš, ale pro nás bylo důležité, že poločas skončil 55:34. Zrádné to vedení, protože se říká, ten, kdo prohrává, nemá co ztratit, ten, kdo vyhrává, si myslí, že je rozhodnuto. Opět se potvrdilo, že je to zkrátka ošidné. Opava vyrazila na zteč a čeho jsme se obávali, bylo na světě. Do poločasu Opavu 0:11 střelba za 3. Ve 3. čtvrtině to otočili, začali hrát do koše a než jsme se nadechli, bylo to pouze o 13. Poslední čtvrtina začala pro nás skvěle. Rychlým nástupem jsme si vybojovali 20ti-bodové vedení a to vše 5 minut před koncem. Člověk by si řekl, že jsme se poučili, ale my ne. My to chceme mít dramatické až do konce. Nevím, co se dělo, ale najednou byl soupeř ve hře, a to dost reálně – 93:87 a 2 minuty před koncem. Opět jsem měl naježené srdíčko, ale naštěstí jsme to urvali. Možná to bylo trochu utrápené vítězství, ale o to cennější. První poločas jsme hráli skvěle, ale prostě v průběhu utkání se nevyvarujeme hloupých chyb. Kdyby těch nebylo, tak jsme to mohli pohodlně dohrát. Ale kluky chválím. Bojovali, dřeli, makali. Fanouškům děkujeme za podporu a upozorňujeme, že další kolo hrajeme zase doma. Přijede Snakes Ostrava.