74 - 71
1 2 3 4
14 27 21 12
18 17 21 15

Ve velmi okleštěné sestavě jsme jeli na půdu 2. týmu tabulky s cílem porvat se o výhru. Začátek zápasu jsme zvládli. Celkem dobře jsme pokrývali střelce na perimetru, sami jsme se prosazovali a tak jsme po 1. čtvrtině vedli o 4 body. Bohužel jestli byl soupeř v některé čtvrtině lepší, tak to byla právě ta 2. čtvrtina, kdy nám utekl, ale stále jsme se drželi ve hře. Naše víra byla velká a opravdu jsme chtěli uspět. Dřeli jsme v obraně, ale jakmile jsme dotáhli na dva tři bodíky, soupeř trefil za tři a opět jsme museli dotahovat to nejčastější vedení domácích o 6 – 7 bodů. Když už jsme před koncem zápasu prohrávali o 9, naposledy jsme to zkusili a ono to málem vyšlo. 15 vteřin do konce jsme měli dokonce míč, abychom utkání rozhodli v náš prospěch, bylo to o pouhé dva body. Bohužel první útok se nám nepodařil zakončit a jsem přesvědčen o tom, že se měl pískat faul. Ale nepískal. Proto jsme museli faulovat, soupeř na čáře trestného hodu jednu šestku proměnil. Vzali jsme si time-out, tentokrát to bylo o tom, že jsme museli trefit za 3. Zbývalo 5,5 vteřiny. Mělo teda zbývat o několik vteřin víc, ale pan komisař byl nepřítomen. Jen mi stačil říct, ať pořád nebrečíme. Tak brečet nebudeme a komisaři děkujeme. Bohužel ani druhý útok, který nám dával naději, jsme proměnit nedokázali. Prohráli jsme, ale stydět se za výkon určitě nemusíme. V tomto zápase rozhodla střelba za tři. Měli jsme podobné procento úspěšnosti jako soupeř, ale ten se trefil 12x a my pouze 3x. Chybí nám hráči a bohužel hráči nám budou chybět asi i nadále. Řekl bych krizové utkání odehrajeme (tedy jestli vůbec odjedeme) v pátek ve Zlíně. Bohužel budeme řešit další absence zaviněné pátečním termínem, kdy se dozvíme termín utkání, který byl změněn z neděle na pátek až v tomto měsíci, a to si kluci, kteří pracují, nemůžou tak narychlo vzít dovolenou. Asi by se s tím mělo něco dělat, protože to tuto soutěž degraduje.