97 - 89
1 2 3 4
25 27 18 27
21 15 29 24

Bohužel tradiční povánoční výpadek nás potkal v utkání, kde jsme to asi nejméně čekali. Soupeř využil naší méně početné sestavy v pátečních termínech a dal nám to pocítit. My jsme počítali ztráty především vyšších hráčů. Na pozici pivota tak musel Ondra, ale zase chyběl na křídle… Vstup do zápasu se nám povedl. Vedli jsme 10:3, ale pak jsme se začali trápit, protože soupeř začal zkušeně využívat hru pivotů a když jsme si začali vypomáhat, s velkou úspěšností nás trestali trojkami. V tom vynikal zejména Hanuš, který nám v Jihlavě přes Peťu nedal ani bod, teď jich dal 31. První poločas jsme hráli příliš individuálně. Přidržovali jsme míče, nevyhověli jsme si a ani bojovnost nebyla příkladná. O poločase měli domácí 16ti-bodové vedení. My jsme to dokázali během 8 minut dotáhnout na pouhé 3 body. Bohužel se vyfauloval Doky, začali nám opravdu chybět centimetry a domácí zase odskočili. Prohráli jsme a ještě teď jsem docela naštvaný nebo mě to spíš mrzí. Řekněme, že jsme dnes potřebovali vyhrát a takhle jsme si to dost zkomplikovali a dostali se do nepříjemné situace. Čekají nás 4 těžké zápasy a my potřebujeme minimálně 2x vyhrát. Hrajeme sice 2x doma, ale ani to nemusí stačit. S největší pravděpodobností budeme hrát venku v pátek a ty jsou pro nás zakleté – a soupeři na to spoléhají. Není to jejich vina, řády to dovolují, ale ať si někdo zkusí každých 14 dní jezdit po D1 v pátečním podvečeru. Abychom odjeli včas z Jihlavy, musí si kluci brát dovolenou nebo volno ve škole a to nejde dělat pravidelně. Ještě jedna možnost tu je, že této soutěži dáme vale a přenecháme to Písku nebo J. Hradci nebo někomu z Prahy, to si pak to cestování na Moravu užijí. Je to opravdu neúnosné. Soupeři k nám jezdí jednou za sezónu, jinak to mají celkem blízko. My jsme jednou v západní skupině, jednou ve východní, jak se to hodí. Rádi bychom už někde zakotvili na delší dobu. V plné sestavě jsme silní, to víme nejen my, ale bohužel v ní hrajeme jen doma.