1 2 3 4
25 20 31 13
15 22 16 12
U17

Na půdě asi největšího favorita soutěže jsme podali výkon jak na houpačce. Začátek hrůza, než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 1:8. Za chviličku už to bylo pro domácí pouze 10:9. Ale nebyli bychom to my, kdybychom soupeři nepomohli a ten se dostal do 10ti-bodového vedení. Výkon ale nebyl špatný, ale sráželi nás hloupé chyby. Ve druhé čtvrtině jsme dokázali vzdorovat a hráli jsme nejlepší čtvrtinu tohoto zápasu. Jenže přišla 3. čtvrtina a v té nás domácí přejeli. Ne herně, tam jsme se celkem drželi, ale úspěšností střelby. V poslední čtvrtině už to zase bylo dobré a vyzdvihl bych obranu. Jestli takto zítra budeme bojovat, máme šanci. Předvedli jsme celkem slušný výkon, ale na domácí to prostě nestačilo. Škoda. V domácí odvetě je potrápíme určitě víc.