1 2 3 4
25 17 17 14
22 18 14 30
U17

O víkendu nás čekaly dva těžké zápasy v pravém derby Vysočiny. Nejprve byli domácími Vlci ze Žďáru nad Sázavou. Jak už to bývá v těchto utkáních pravidlem, jedná se o velmi dramatický, vyrovnaný boj. Nebylo tomu jinak. Družstvo Žďáru nastoupilo nažhavené a velmi dobře střílející, takže bylo od začátku vždy mírně vepředu. My jsme se stále nemohli trefit do sestavy, která by zabrala, poněvadž vždy jsme vyrobili něco, co nás brzdilo. V 1. poločase jsme hru postavili především na Dominikovi. Poté se naštěstí pomalu rozehrávali i ostatní a karty se definitivně obrátily po 3. čtvrtině, kdy jsme prohrávali 5ti-bodovým rozdílem 54:59. Přešli jsme na zónovou obranu, konečně začaly vycházet rychlé protiútoky, k tomu se přidala výborná střelba Matouše, kdy zejména jeho proměněná trojka 2 vteřiny do konce útoku byla důležitá. Konec utkání měl pod kontrolou Honza Neuwi. Vynikající práci v obraně předvedli i druhý Honza (Novák) a Ondra. Vyhráli jsme se štěstím, protože soupeř hrál 3 čtvrtiny velmi dobře. Naštěstí jsme to otočili, ale do budoucna by to chtělo klidnější zápas.