1 2 3 4
36 14 22 8
9 21 14 27
U17

V nedělní domácí odvetě jsme měli k dispozici všechny hráče ze soboty, což byl malý zázrak, protože kluci na tento víkend prakticky netrénovali. Dávali jsme se do kupy z předešlých utkání a tak příprava nebyla ideální. Ale kluci nás naštěstí poslechli. Do nástupu jsme dali všechno. Hráli jsme opravdu skvěle a výsledkem tohoto výkonu bylo skóre po 1. čtvrtině 36:9. To už byl pro nás signál, že jsme mohli jít do vystřídání, ale bohužel se nám vůbec nedařilo zapojit hráče z lavičky do hry. Přicházely stále nevynucené až hloupé chyby, a tak jsme soupeře pustili do hry. Když byl po 3. čtvrtině stav 72:44, asi už bylo rozhodnuto, proto jsme do hry pustili druhý sled. Bohužel se nám to opět nepodařilo. Nevím proč, protože na tréninku kluci dřou a dokáží vyvinout tlak na protihráče, ale v zápase to nejsou schopni prodat. Trošku jsme trnuli, ale vedení bylo velké a soupeř se stačil přiblížit na 9 bodů. Ale bojovnost soupeře byla příkladná, to mi u druhého sledu našich hráčů trochu chybělo. Vynikajícím způsobem hrála základní rotace, to jsme měli utkání pevně v moci. Ale ani ostatní hráče nezatracuji. Chce to pouze víru v sama sebe, že něco umím, a i když nedám koš, můžu být týmu platný jinak. Co se mi u kluků naopak velmi líbí, je týmová soudržnost. Dokáží se povzbudit, vyhecovat. Dobrá práce!