1 2 3 4
21 17 26 14
11 20 30 10
U17

V sobotu jsme pokračovali v sérii domácích zápasů a naším soupeřem bylo družstvo z Poděbrad. To okupuje 2. příčku tabulky a my jsme jim to chtěli trošku zkomplikovat. Začátek zápasu nám vyšel výborně. Hned po 1. čtvrtině jsme měli 10ti-bodové vedení, ale soupeř to nevzdával. Nám se naštěstí rozehrál Neuwi, a tak jsme kralovali na doskoku. To bylo pro naši hru velmi důležité. Přidali se další a o poločase jsme stále vedli. Ve 3. čtvrtině soupeř zabral a naše vedení už bylo pouze tříbodové. Naštěstí nám vyšel úvod závěrečné čtvrtiny, kdy jsme navýšili až na 75:61 a utkání už jsme poté celkem v klidu dohráli. No, v klidu… Zkrátka jsme to urvali. Kluky chválím, ne vždy se vše podaří, ale bojovnost tam byla a od ní se pak dá odrazit.