1 2 3 4
20 24 23 19
18 18 24 19
U15

Velmi cenného vítězství jsme dosáhli v lize U15 proti Prostějovu. Ten se před naším domácím zápasem značně posílil, „vyrostl“, a tak to byl lítý boj. Musíme podotknout, že se hrál vynikající basketbal ve strhujícím tempu. Poprvé jsme se od hostů odtrhli až ve 3. čtvrtině, kdy jsme navýšili na 59:49, ale samozřejmě nic rozhodnuto nebylo. Na konci 9. minuty 3. čtvrtiny to bylo jen o 3 body. Naštěstí poslední minuta a hlavně prvních pět minut 4. čtvrtiny nám vyšly skvěle. Matouš trojkou navyšoval na 81:65, hosté se ještě vzepjali, ale my jsme cenné vítězství uhájili. Musím před klukama smeknout. Bojovali, dřeli a i přes zranění Matěje toto utkání nepustili. Někteří kluci si zahráli méně a někteří vůbec, ale i když musí někdo nastoupit na pár vteřin, tak i ty jsou důležité. O tom jsme se přesvědčili i v neděli.