1 2 3 4
17 14 18 16
20 16 13 13
U15

Drama se šťastným koncem by se dal nazvat nedělní zápas proti Kroměříži. Ta nám dlouhodobě příliš nesedí. My jsme však na domácí palubovce chtěli uspět. Jestli v sobotu to byl boj a hezký basketbal, tak dnes to byl extra basket. Každá chyba byla potrestaná a tlak na hráče byl opravdu veliký. Šlo o to, který z týmů si udrží šanci na postup do extraligy. Nervová soustava pracovala i se mnou a jsem rád, že jsme byli schopni otočit vývoj zápasu. Jedna z rozhodujících chvil se odehrála v poslední čtvrtině v jejích prvních minutách. Tam za stavu 49:49 jsme odskočili o 9 bodů a získali tím náskok do koncovky. Bylo to potřeba zejména poté, co se vyfauloval Matouš. Ale kluci opět zabrali a já musím pochválit i kluky z lavičky, kteří nastoupili třeba na 20, 30 vteřin, ale ubránili a týmu neskutečně pomohli. Samozřejmě velká pochvala patří zejména té základní rotaci, ale jak jsme se mohli přesvědčit, je dobré mít na lavičce hráče, kteří jsou schopni odvést maximum pro tým. Super víkend, kluci!