1 2 3 4
21 25 11 25
21 18 27 26
U15

Perně vybojované vítězství jsme přivezli ze Šlapanic. Výhra se nerodila lehce. Domácí nastoupili v plné zbroji, dařila se jim střelba, a když ne, tak umně využívali svého nejtěžšího a nejvyššího hráče. Není divu, že jsme o poločase prohrávali 39:46. Ani začátek 3. čtvrtiny nenasvědčoval tomu, že jsme schopni otočit utkání. Zlom přišel, když se nám rozstřílel Dan a pomohla i změna obrany. Konečně nám začal fungovat rychlý protiútok a i do postupného útoku jsme se zlepšili. Na konci 3. čtvrtiny už jsme vedli 66:57. V závěrečné čtvrtině už se spíš hrály šachy. Střídalo se a opět nasazovalo to nejlepší na obou stranách. Naštěstí jsme vedení udrželi a základní část tímto skončila. Sice nejsme na postupovém místě do extraligy, ale myslím si, že tento tým má vše, co potřebuje. Chce to čas. Bohužel nám utekla první utkání a ztrátu se nám už dohnat nepodařilo. Zatím ještě nejsme schopni nahradit klíčové hráče a to nás limituje. Ale za mě spokojenost.