7 8 13 22
U12

Turnaj U12 v Jihlavě – BC Vysočina, SK Renocar Podolí, KP Brno M –  1.12.2018

Opět dobrá práce

K dalšímu turnaji v kategorii U12 do naší domácí haly zavítaly jako soupeři týmy SK Renocar Podolí a výhradně dívčí KP Brno M. V prvním zápase jsme se střetli s týmem Podolí, který se vzhledem k několika omluvenkám dostavil pouze v devíti hráčích. My oproti tomu v tradičně plné sestavě jsme do toho začali šlapat hned od začátku a postupně se oslabenému soupeři se vzdalovali. Po třech čtvrtinách jsme vedli 54:28, pročež si patrně sestava pro poslední čtvrtinu myslela, že to dohraje profesorským výkonem, což se samozřejmě nikdy nevyplácí. Bojovní hosté naproti tomu hráli naplno až do konce, poslední čtvrtinu vyhráli 22:8 a my jsme místy vypadali jako blbci. Náskok jsme měli velký, úplně dotáhnout se Podolí nepodařilo, ale bohorovnost některých našich hráčů jednak poněkud pokazila výborný dojem z předchozích čtvrtin a jednak by se nám nemusela v některém z příštích zápasů vyplatit. Ale celkově ano, s tradičním soupeřem vcelku s přehledem odehraný zápas. Ve druhém utkání pak vzhledem k narůstajícímu skóre dostali větší příležitost i hráči z lavičky, přičemž někteří, jako např. David Šváb, ji využili vcelku výrazně. Kromě poslední čtvrtiny zápasu s Podolím tak trenéři zdvihají palec nahoru, některé kombinace při rychlém přechodu do útoku, to byla radost pohledět (pořád mám před sebou shození od Lindy Kohoutové na skórujícího Davida Švába). Pochvalu tradičně zaslouží Martin, Sedma (ještě nám ale nebeský hák ukážeš i levačkou), Táďa a Danny, velmi dobře je doplnili Amča s Davidem Hyským a ve druhém zápase taky oslavenkyně Linda Rokosová (ještě jednou přejeme vše nejlepší) – mohla se tak odebrat na svoji rodinnou oslavu, kde se podávaly…. a ….. a……., ale krůta ne. S Pešim by nás zajímalo, kde je ta půlka krůty, ta nám furt ještě visí ve vzduchu, ale pomalu se o její osud začínáme obávat.