1 2 3 4
31 21 15 10
9 21 29 25
U19 D

V neděli jsme si proti Basket Ostrava věřili, že protrhneme smůlu a zvítězíme. Ovšem začátek zápasu vyšel nadmíru střelecky Ostravě a najednou z toho bylo vedení po první čtvrtině 31:9. Nedařilo se nám střelecky a v obraně jsme nebyli důslední, takže to vypadalo na jasný zápas. Ovšem během druhé čtvrtiny už jsme srovnali krok a začalo se nám dařit i v útočné části. Jenže pořád v poločasu bylo skóre 52:30. Cíl pro třetí čtvrtinu byl snížit náskok aspoň na 10 bodů a ,,nahlodat,, domácí psychiku. Díky důrazné obraně a několika protiútoky jsme to dokázali a stáhli na rozdíl osmi bodů. Domácí se již o poločasu viděli jako vítězové a nedokázali se již tolik koncentrovat na utkání a více diskutovali s rozhodčími, což byla voda na náš mlýn. Pod heslem ,,park out,,(děvčata ví a fanouškům osvětlí) jsme ukrajovali kousek po kousku z náskoku domácích a v 8. minutě poslední části jsme díky trojce Prášilové a následným šestkám šli do vedení 75:76. Opět jsme skvěle ubránili už bezradné domácí a v následných dvou útocích Kazdová a Štumarová dvěma trojkama definitivně Ostravu zlomila.

V dnešním utkání holky předvedly parádní obrat a ověřily si, že mohou hrát dobrý basket. Dnes to byl především výborný týmový výkon, kde každá hráčka přispěla k výhře(ať už hrála minutu nebo třicet minut). Navíc druhý poločas  jsme předváděli konečně kvalitní obranu a ve čtvrté čtvrtině během závěrečných 7 minut jsme dostli jen dva body(navíc ze šestek).