1 2 3 4
22 21 16 14
14 10 21 19
U15

V nedělním zápase se v naší hale představil Kyjov. My jsme měli dobrý vstup do zápasu a ujali se vedení 12:2. Chytře jsme využívali naše pivoty, a když to nešlo zpod koše, dařilo se i z dálky. Celkem rychle jsme si vybudovali dvacetibodové vedení a mohli tak prostřídat mladší hráče, pro které to jsou cenné zkušenosti. Je jasné, že vedení se smrsklo a po pár minutách musela do hry zase naše základní pětice a vedení opět narostlo. Když už jsme vedli o 25 bodů v půlce 3. čtvrtiny, opět jsme pustili do hry všechny hráče. V poslední čtvrtině to hostům padalo, my už bohužel trochu ztratili koncentraci, což by se nám stávat nemělo. Hosté se přiblížili na nebezpečný rozdíl a při vyfaulování Matouše a Matěje to možná budilo obavy, ale kluci to zvládli. Musím kluky pochválit za plnění taktických pokynů, i přes výpadky jsme utkání měli pod kontrolou.