83 - 65
1 2 3 4
18 20 29 16
15 16 27 7

Na zápas s GBA (Sparta Praha) už byla situace kritická. Hráči odpadávají jeden za druhým a my byli nuceni do hry nasadit dva kadety. Do základní sestavy se posunul Víťa. Začátek byl hrůzostrašný. Domácí trefili dvě trojky, další tři koše a bylo to 12:0. To jsme přerušili jen trestnými hody Pavla. Pak přišla naše pasáž a v 6. minutě jsme zápas otočili a šli do mírného vedení. Už v 1. čtvrtině dostali celkem dost prostoru naši kadeti Neuwi a Krmy a uvedli se více než dobře. Hráli jsme velmi dobře v obraně a v útoku vše řídil Stráža. Zkrátka docela to fungovalo, ale přibývalo zvláštních rozhodnutí rozhodčích, zejména jedné paní. Ta nás ráda neměla, a tak už o poločase jsme řešili, jak to poskládáme, abychom dohráli. Ve 3. čtvrtině už to nevydržel Maňas, obdržel technickou chybu a po předchozí prý úmyslné chybě dohrál. A šlo do tuhého. Prohrávali jsme o nějakých 8 bodů, pořád jsme byli na dostřel. Opravdu jsme hráli nad svoje možnosti. Dřeli jsme, co na hřišti předváděli Číhy, Buby, Dokouš, Stráža, Neuwi, Krmy a Víťa, bylo opravdu perfektní. Drželi jsme se zuby nehty domácích, bohužel fauly přibývaly, paní se chtěla ještě více zviditelnit, a tak se 3 minuty před koncem vyfauloval Dokouš a vzápětí Buby. A pak už jsme konkurovat nemohli. V poslední minutě domácí navýšili až na 18 bodů, ale takový rozdíl mezi týmy nebyl. Je to škoda, že jsme dneska nejeli v nejsilnější sestavě. Domácí dnes byli o malinko lepší. Házíme to za hlavu, já jsem myslel na děti a žádnou technickou jsem nedostal, i když to bylo hodně náročné. Teď pro nás přichází nejdůležitější zápasy sezóny. Budeme hrát 3x doma a jestli chceme do play-off z nějaké dobré pozice, musíme být za prvé všichni a za druhé ve formě. Také sázíme na naše diváky, kteří nás doufám nenechají ve štychu a tým podpoří.