BK Lokomotiva Plzeň
1 2 3 4
22 25 16 25
13 24 18 12

V hodně těžké situaci se momentálně nacházíme v 1. lize. Kosí nás zranění a nemoci a zahraniční stáže, už není kde brát. Sestavu jsme horko těžko dávali dohromady. K dispozici bylo jen jedno klasické křídlo – Ondra, který mi ještě dopoledne volal, že mu není dobře a že neví, jestli dorazí. To už mě málem omejvali. Nakonec naštěstí dorazil a jak je vidět ze statistiky, bylo to štěstí. Sešlo se nás osm a doufali jsme, že nám domácí prostředí pomůže. První čtvrtina nám vyšla náramně. Hlavně skvělá obrana, kdy jsme dostali pouhých 13 bodů, byla základ k tomu, že jsme si ověřili, že se se soupeřem dá hrát i v této sestavě. I začátek 2. čtvrtiny byl výborný. Vedli jsme už dokonce o 16 bodů, ale po time-outu hostů přišla jiná Plzeň. Agresivnější. Začala pomalinku stahovat a byli jsme rádi, že jsme do 3. čtvrtiny šli s 10ti-bodovým vedením 47:37. Síly ubývaly a zdálo se mi, že jsme byli zabrždění. Soupeř dokonce v 8. minutě vyrovnal na 55:55. Zachránilo nás to, že jsme nedovolili, aby šli hosté přes nás. Poslední 2 minuty jsme zvládli a 8 body jsme soupeři odskočili. Ve 4. čtvrtině jsme mleli z posledních sil, ale na hřišti nechali kluci všechno. Výbornou obranou jsme zápas zvládli a vyhráli. Jsme rádi, že se chytli i fanoušci a podpořili nás v těžkých chvílích. Doufáme, že příště to bude ještě lepší. Za dnešní výkon si kluci zaslouží velkou pochvalu.