GBA
1 2 3 4
18 10 17 17
19 24 17 26

Na zápas s GBA (Spartou) jsme měli k dispozici 10 hráčů, z toho 3 juniory. Celá tahle skupina nám sloužila především k tomu, abychom zapojili co možná nejvíc mladé a nové hráče. Někdy je to problematické, ale z nastavené cesty neslevíme. Vstup do zápasu nám vyšel a až v závěru čtvrtiny šli hosté do jednobodového vedení. I prvních 6 minut 2. čtvrtiny bylo vyrovnaných, ale závěr nám nevyšel. Hosté nám utekli na 15 bodů a my věděli, že musíme přidat. Třetí čtvrtina začala výborně. Dokázali jsme vedení hostů stáhnout až na 42:51. Bohužel za tohoto stavu už Sparta téměř neminula. Šest trojkových projektilů neomylně propadlo do našeho koše a bylo po zápase. Do hry jsme v poslední čtvrtině samozřejmě pustili širší lavičku, aby načerpala další zkušenosti. Toto byl poslední zápas na domácí půdě v této skupině. O tom, s kým se utkáme v play-off, se rozhodne příští týden v Plzni. Nicméně jak jsme psali už v minulém článku, tuto sezónu můžeme považovat za úspěšnou. O našem nasazení do play-off vás budeme včas informovat. Ale jsme rozhodnuti dojít co nejdále.