1 2 3 4
12 17 11 16
18 9 10 23
U15 Dívky

Bez Terky to měly mít holky hodně těžké. Opět se ale musím opakovat (a rád), holky to zvládly skvěle. Už v 1. čtvrtině se ujaly vedení, ale o to přišly v koncovce 2. čtvrtiny, kdy domácí otočili na 29:27. I po 3. čtvrtině domácí vedli. Ovšem přišel, já už se to nebojím říci, náš smrtící závěr. I přesto, že se na konci vyfaulovala Zuzka, jsme otočili a vyhráli. Když mi trenérka Kourková volala, začal jsem do telefonu málem brečet štěstím. Možná si to ty holky neuvědomují, ale myslím, že rychlostně na tom jsou velmi dobře, dokáží hrát agresivní obranu po celý zápas (když mají chuť) a právě ta obrana nám vyhrává zápasy. Na začátku sezóny jsme hráli regionální soutěž a teď už jsme ve středu ligové tabulky. A to nám některé hráčky končí, přestupují jinam a my jsme stále schopni hrát. Dobrá práce! Dokonce zvažuju, že vám v pondělí přijdu osobně pogratulovat.