1 2 3 4
32 18 14 16
6 14 30 16
U17

Katastrofální začátek utkání, kdy jsme se chtěli pokoušet o plážový basketbal. To vedlo k tomu, že po 2 minutách celá základní pětice seděla na střídačce, já se zabejčil a nechal je tam celou 1. čtvrtinu. Samozřejmě se to projevilo na skóre, kdy nám domácí utekli na 32:6. Bylo to na ručník. V přestávce jsem klukům řekl, jestli se chtějí dál nechat mastit, nebo předvedou stejnou bojovnost jako soupeř, protože o basketbal v tomto případě nešlo. Docela nepřesní sudí v tom měli guláš, bylo těžké poradit chlapcům jak na to, když jsme sami nevěděli, co se bude pískat a co projde jako čistý zákrok. To, že umíme hrát úplně jiný basket, než jsme předvedli v 1. čtvrtině, se domácí příznivci mohli přesvědčit ve 2. půli zápasu. Na palubovku totiž nastoupilo úplně jiné družstvo, najednou bylo plné bojovníků. A bylo to vidět na skóre. Dokázali jsme stáhnout manko o 16 bodů. I přesto, že jsme prohrávali, najednou jsem slyšel na střídačce, že to vyhrajem. A skutečně jsme mohli. O několik málo minut jsme dokázali vedení soupeře stáhnout až na 7 bodů. Škoda neproměněných rychlých protiútoků, mohli jsme jít přes soupeře. Bohužel jsme míč ztratili a utkání prohráli. Za 2. poločas jednoznačně palec nahoru. Takto se má bojovat, takto se má přistoupit k zápasu od začátku, nehledat chybu v druhých, ale najít víru, že to půjde.