1 2 3 4
14 29 23 15
17 23 18 18

V dramatické koncovce vítězíme

Za stavu série 0:1 jsme nastoupili k prvnímu domácí utkání. Olomouc přijela kompletní, my postrádali Matyáše, který si plnil povinnosti v Pardubicích. Soupeře jsme se nelekli, i když sestava budila respekt. Řekli jsme si, ať to dopadne, jak chce, my tam necháme všechno. A bylo to tak. Byl to neskutečně oddřený výkon a měl sladký konec. Od začátku utkání se soupeř ujal vedení, to jsme si na malou chvíli vzali zpět, ale hosté kousali 1. čtvrtinu vyhráli o 3 body. Ve 2. čtvrtině přišlo to, na co jsme čekali – naše střelecká exploze. Dokázali jsme otočit na +3. Velký výškový a váhový deficit našich borců jsme nahrazovali nesmírnou bojovností. To ocenili i naši diváci, kteří poprvé v sezóně skutečně fandili. V hale byl rachot, a i když se utkání značně přitvrdilo, tak nás nezlomili. Byli jsme pořád o nějaký ten bodík vepředu. V závěru za stavu 75:74 jsme zachovali chladnou hlavu a po šestce Maňase a veledůležité trojce Kočiho jsme se mohli radovat z výhry spolu se zaplněným hledištěm. K dnešnímu utkání můžu říct jen „odmakáno jest“. Klobouk dolů a už teď je jisté, že v neděli budeme hrát doma znovu. Tak přijďte v hojném množství, klidně vemte bubny, ať je tu zas rachot. :-)