Basket Opava 2010
1 2 3 4
23 21 28 22
13 10 23 15

Vydařenou premiéru za sebou mají naši muži A. Na domácí palubovce přivítali Basket Opava 2010. V našem týmu se událo celkem dost změn. Hodně početně jsme rozšířili kádr a ještě není konec. To na úvod soutěže není příliš ideální, kdy chybí sehranost, ale vypořádali jsme se s tím dobře. V samém úvodu šli sice hosté do vedení, ale to si udrželi jen do 4. minuty za stavu 4:6. Poté se už rozjel náš žlutý expres a i přes chybičky jsme si vypracovali 10ti-bodové vedení po 1. čtvrtině. Ve druhé jsme dobře kombinovali a hráli rychlé protiútoky a tak poločasový výsledek 44:23 nám dával velké naděje do 2. poločasu. V něm jsme předvedli několik pohledných akcí a to nám vlilo do žil novou energii a i 2. poločas jsme vyhráli. Celkové skóre 94:61 hodnotíme velmi pozitivně. Do hry se zapojili všichni hráči, musím pochválit nové hráče v týmu, premiéry se nezalekli a ukázali, že by mohli být oporami. Příští týden zajíždíme do Nového Jičína, tak držte palce. Za 14 dní přivítáme na domácí palubovce jednoho z největších aspirantů na postup Basketbal Olomouc.