1 2 3 4
19 23 24 17
16 19 18 14

Konečně! Tohle jsme potřebovali.

V dalším utkání 1. ligy mužů jsme se dostali do situace, kdy jsme museli zabrat a vzpomenout si, co nás zdobilo v předcházejících letech. Přiznám se, že jsem byl docela nervózní, jestli to chlapci nezapomněli. Naštěstí ne. Dnes to byl výkon, na který jsme dlouho čekali a dokázali si, že to jde i tuto sezónu. Na hřišti jsme totiž nechali všechno, co umíme. Bojovali jsme jeden za druhého a vystupovali jako tým.

K samotnému zápasu – družstvo z Brna budí respekt. Vysocí, důrazní hráči, dobří střelci s jasnou individualitou týmu Zachrlou. Věděli jsme, že nás čeká velmi těžké utkání. Poprvé v sezóně jsem z kluků cítil skutečné odhodlání. Vše se odvíjí od obrany a tu jsme konečně našli. Dokázali jsme se v důrazu vyrovnat velmi tvrdě hrajícímu soupeři, ale musím říct, že na můj vkus až příliš ubrečenému. Nebo mi to tak v zápase připadalo. První čtvrtina nám celkem vyšla, hostům se nedařila střelba, a tak jsme byli v mírném vedení. Vyšel nám i konec 2. čtvrtiny, kdy jsme trojkami Nováka zápas otočili z 29:34 na 42:35. Ve 3. čtvrtině to dlouho probíhalo jako koš za koš, ale nám se podařilo odskočit na konci čtvrtiny na 66:53. V závěrečné čtvrtině jsme velmi dobrou taktickou hrou zápas dovedli do vítězného konce. Byl to náš super výkon, který jsme potřebovali a věřím, že nás to nakoplo. Klukům děkuji, hráli skvěle. Konečně!