82 - 62
1 2 3 4
20 21 19 22
11 22 13 16

Zápas ve Zlíně sice začal dvěma rychlými koši domácích, ale nám se podařilo také pár hezkých věcí a na konci 6. minuty jsme vedli 11:10. Potom však přišla 10ti-bodová sňůra domácích a ti tak 1. čtvrtinu vyhráli 20:11. Ve 2. čtvrtině jsme byli o malinko lepší my. Ve 3. čtvrtině jsme se k soupeři celkem nadějně přiblížili (na 5 bodů), bohužel přišel další festival trestných hodů proti nám a bylo rozhodnuto. Konec poslední čtvrtiny nám už vůbec nevyšel. Domácí navýšili až na 26 bodů, my to v samotném závěru jen kosmeticky upravili. Se Zlínem se dalo hrát. Bohužel jsme v útoku často zvolili špatné řešení. Teď ale pro nás přichází klíčové zápasy v Opavě a doma s Novým Jičínem. Jestliže se chceme vyhnout play-outu, tak neexistuje jiná cesta než vítězství. Doufejme, že se na soupeře připravíme a že budeme mít svůj den.