BK Opava B
1 2 3 4
25 23 25 30
10 21 12 14

Skvělý úvod proti béčku Opavy jsme měli v posledním utkání tohoto roku na domácí palubovce. Stráža dvakrát neomylně zavěsil za tři, koš se podařilo dát i Pavlovi a rázem jsme vedli 8:0. A byli jsme k nezastavení i dál. Soupeř přešel na zónovou obranu, ale na tu jsme byli připraveni. A musím říct skvěle. Míč šel krásně z ruky, napichovali jsme obranu, ta nevěděla, kam dřív skočit a my jsme neomylně trestali. Po první čtvrtině jsme měli 15ti-bodové vedení, které jsme v další čtvrtině ještě o 2 bodíky navýšili. Pro nás zrádná 3. čtvrtina byla tentokrát v pořádku. A vůbec i čtvrtá. Celý 2. poločas jsme odehráli až na malé chybičky opravdu výborně. Do hry jsme tak mohli zapracovat i našeho nového člena Filipa a ten ukázal, že když bude chtít, mohl by v 1. lize něco odehrát. Dnešní utkání mi udělalo radost a myslím, že i klukům. V týmu zavládla opět dobrá nálada a na hře to bylo znát. Celý tým děkuje divákům za podporu a těšíme se, že nás v hojném počtu budete navštěvovat a vaši přízeň projevovat i nadále. Krásné vánoce všem!