1 2 3 4
16 11 23 16
14 21 20 12
U17

Papírově lehčí soupeř na nás měl čekat v nedělním domácím zápase. Přivítali jsme Sokol Vyšehrad, který zatím vyhrál jen jednou. Varováním už pro nás mělo být to, že velmi dobře bojovali v Jindřichově Hradci a sahali tam po vítězství. My jsme naproti tomu působili ospalým dojmem. Naše opory jevily značné známky únavy a bohužel jsme nenašli nikoho, kdo by je bodově zastoupil. O všem asi rozhodl závěr 2. čtvrtiny, kdy jsme vedli 24:19, ale do konce poločasu jsme si nechali dát 4 trojky v řadě. I přes značnou snahu s utkáním něco udělat, jsme bohužel nevyhráli, ač jsme to několikrát mohli překlopit. Žel vždycky přišla nějaká ztráta nebo netrefení a v koncovce jsme o bod prohráli. Je potřeba najít k lídrům někoho dalšího, kdo se nebude bát hrát do koše a nebude se spoléhat jen na ně. Ono to samozřejmě nejde odehrát dva takto těžké zápasy se dvěma oporami. Sobotní zápas je stál mnoho sil a ty pak samozřejmě chyběly v neděli. Musíme najít sebevědomí i pro ostatní v týmu. Na oporách potom je, aby správně vyhodnotili, kdy mají jít do koše samy a kdy nahrát. Nepřemýšlejme nad tím ale příliš dlouho. Takto to cítím v dnešním zápase, ale všichni si odehráli to svoje a nemyslím to vůbec ve zlém.