1 2 3 4
15 17 27 25
23 19 20 10
U15

Utkání 1. týmu s druhým přineslo konečně to, na co jsme dlouho čekali. Vyrovnaný zápas, dobře hrající soupeř a my, kteří jsme museli opravdu zapnout. Ze začátku to nebylo moc koukatelné, a přesto, že jsme na začátku vedli, hosté byli lepší. Využívali našich hloupých ztrát a nedůrazné obrany a v neposlední řadě své fyzičnosti (ty roky se holt musí projevit) ke vstřelení jednoduchého koše zejména po clonách. O poločase jsme tak prohrávali o 10 a řekli jsme si, že není na co čekat a do hry šli naše 2006 v plné síle. To se hned projevilo a šňůrou 12:0 jsme zápas otočili. Hosté si sice vedení vzali zpět, ale poslední čtvrtina byla v naší režii. Je to cenná výhra, soupeř nám nedal nic zadarmo, hrál velmi dobře, tak jsme za to rádi.