1 2 3 4
20 16 20 27
12 9 15 18
U14

No, neříkali jsme to? Po vysoké včerejší výhře jsme v utkání s Kolínem najednou narazili na soupeře, který přijel kompletní a s hodně zataženou obranou. Pokud jsme hráli rychle dopředu, neměli jsme problém dát koš. Jakmile jsme se přizpůsobili, začaly problémy. Stále jsme drželi aktivní celoplošnou obranu, soupeř nás několikrát přehodil, ale stále jsme o 10 – 15 bodů vedli. Ve 3. čtvrtině jsme navýšili vedení na 23 bodů, bohužel fauly nám přibývaly a tak jsme chlapcům naordinovali „když nevíš jak, použij taktiku soupeře“. Obranu jsme zatáhli a najednou ani soupeř nevěděl, jak na to. V této chvíli se nehrál oku lahodící basketbal, ale naše vedení narostlo, a tak už v posledních minutách dohrávali kluci z lavičky. Po nich už jsme chtěli větší aktivitu, abychom se naučili bránit. Jen stát v bedně, to není to, co bychom chtěli předvádět. Stále nás čeká hodně práce, další zápasy hrajeme za 2 týdny ve Svitavách a v Brně.