OP U11 MIX 
9. 11. 2019, 9:00
BC Vysočina
39 - 24
BK Žabiny Brno
1 2 3 4
8 11 6 14
6 8 5 5
Doma
U11

Report zápasu

Krásný zápas. Bylo super sledovat tohle utkání. Já sám jsem si ho sice užil z pozice rozhodčího (a dobrého, ne-li výborného, ba excelentního) a byl jsem nadšen, jak děti z obou týmů hrály. Tohle utkání bych snad ani neukončil, kdyby to šlo. Sešly se týmy, které byly podobné, hrálo všech 5 hráčů proti všem 5 hráčům soupeře, prostě paráda. Doufám, že se s tímto týmem ještě setkáme.

 

Jihlava 09. 11. 2019

V sobotu jsme nastoupili k dalším, tentokrát prvním domácím utkáním této sezony v kategorii U11 Mix.

Naším prvním soupeřem byly dívky z BK Žabiny Brno. Zápas to byl poměrně vyrovnaný. První tři čtvrtiny jsme vyhráli vždy jen o bodík až tři, ale v poslední čtvrtině už jsme bodový náskok zvětšili

Tradičně jsme občas neproměnili vyložené příležitosti, jako nájezdy, ale bránit jsme se snažili a povedly se nám i některé hezké útočné akce.

Konečný stav BC Vysočina: BK Žabiny Brno 39:24

Druhým naším sobotním soupeřem byl Spartak Uherský Brod.

Soupeř měl výškovou i herní převahu a tak postupně navyšoval svůj náskok. Navíc naše hráčky a hráči působili v druhé půli už unaveně a chvílemi přestávali i hrát.

Budu se opakovat, když napíšu, že stále máme co zlepšovat. Postupně se učíme. Celkově je znát ale posun. Je zřejmé, že nás každý zápas obohacuje a přináší nějakou tu herní zkušenost. Musíme vstřebat a uplatnit to, že rychlá nahrávka a změna pozice je účinná herní zbraň.

BC Vysočina : Spartak Uherský Brod 34:73

Jinak Peši, který první zápas pískal a sledoval kousek druhého, všechny hráče chválil. Tak to nemohlo být tak špatné.

Každopádně statisticky si držíme bilanci jedné výhry a jedné prohry zatím v každém kole.

Takže budeme dál pilovat a posouvat se v našich herních dovednostech. Už se těšíme na další utkání 23.11. opět v Jihlavě.

Velká pochvala náleží Betce Němcové, která i přes zdravotní problémy v bolestech odmakala oba zápasy.

Sestava a body: Král Tomáš 16, Zadražil Eduard 12, Prüher Jan 10, Viková Nela 9, Fikar Matěj a Trnka Tomáš 8, Trněná Jasmína 6, Fiedlerová Nela a Rutschová Kristýna 2, Chaloupka Martin, Němcová Beáta, Novák Jakub, Trněný Matyáš, Urban Pavel

Za trenéry L. Král