0 0 0 0
0 0 0 0
U11

Brno 07. 12. 2019 – dvě prohry

V pátém kole kategorie U11 Mix jsme odcestovali do Brna bez na poslední chvíli zdravotně indisponovaného Honzy Prühera. Na dálnici naštěstí náledí nebylo. Zamrzlí jsme byli spíše my. Už při rozcvičování téměř nikdo z hráčů neproměnil dvojtakt a také náš nástup do prvního utkání proti favorizované Jiskře Kyjov nebyl důrazný. I tak jsme se ale víceméně drželi krok a do páté minuty inkasovali pouze 6 bodů. Potom nás ale protivník svoji důrazností převálcoval a čtvrtinu jsme prohráli 0:19. Naše obrana nebyla důrazná a i v útoku jsme byli váhaví. Než jsme se rozmysleli, zda jet do koše, či zastavit a nahrát, soupeř nám odebral míč. Druhá pětka soupeře byla o něco méně herně vyspělejší a i naše druhá pětka více zabojovala a čtvrtinu prohrála jen o 2 body. Obdobný průběh měla i druhá čtvrtina a soupeř navýšil na konečný rozdíl 45 bodů. Měli jsme ovšem i několik velice hezkých kombinačních akcí, které končily košem – Eda, Tom K. a Kiki.

Jiskra Kyjov : BC Vysočina 60:15

V druhém utkání s domácím týmem KP Brno byl náš výkon o poznání lepší. Brněnská děvčata měla výškovou převahu, my jsme ovšem byly rychlejší, takže bylo snazší kolem soupeře driblovat. Bojovali jsme v útoku i obraně a první čtvrtinu vyhráli 9:10. Stejně zabrala i 2. pětka a půli jsme vyhrávali o 3 body. Když pak první pětka zopakovala bojovný výkon ze začátku utkání, nastupovali jsme do závěrečné čtvrtky s náskokem 9 bodů. I když jsme se nadále snažili, přeci jen jsme trochu polevili a navíc nám nepadaly koše. Nejlepší hráčce protivníka se dařilo nadále proti nám prosazovat a soupeř nás v závěru o bod porazil.

KP Brno : BC Vysočina 36:35

Tím jsme narušili naši dosavadní bilanci turnajů 1:1. Ale nevadí. V lednu na to zase vlítneme.

Sestava a body: Král Tomáš 12, Trnka Tomáš 9, Rutschová Kristýna 6, Fikar Matěj 6, Zadražil Eda 5, Němcová Beáta 4, Trněná Jasmína 4, Viková Nela 4, Chaloupka Martin, Král David, Novák Jakub, Trněný Matyáš, Urban Pavel