1 2 3 4
22 20 29 19
18 10 20 11
U17

V prvním zápase ve skupině play-out jsme přivítali družstvo z Jindřichova Hradce. Ten přijel oslaben o několik hráčů, a tak se trochu vyrovnaly naše ztráty. Těch bylo ale méně, a tak jsme už mohli od 1. čtvrtiny hrát celkem slušný basket. Rychle jsme se ujali vedení 5:0, ale to nás ukolébalo, že to půjde samo a ono to samo nešlo. Soupeř totiž bojoval a my museli přepnout. Ve 2. čtvrtině jsme se rozjeli a navýšili až na vedení o 20 bodů. S přibývajícími minutami jsme pomalým způsobem navyšovali a utkání dovedli do vítězného konce. Byly tam světlé chvilky, byly tam horší chvilky. Co se mi líbilo moc – když jsme si řekli, že budeme vybíhat do rychlého protiútoku, to byla paráda. V obraně jsme se také dokázali hecnout, teď jen to potvrdit za 14 dní doma a máme klid.