USK Praha B
1 2 3 4
21 8 25 19
20 25 20 18

V dnešním zápase jsme nastoupili proti týmu, kterému se daří. K dlouhodobým absencím přibyl Stráža a své povinnosti v Podolí si plnil Sedma. První čtvrtina byla povedená a zaplněná hala mohla sledovat velmi tvrdý basketbal. Hodně jsme prostřídávali, abychom dokázali držet tempo s mladými hráči USK. Ne, že bychom měli hráče starší, ale přece jenom jde na soupeři vidět, že trénuje každý den několikrát. Naproti tomu my se sejdeme prakticky až na zápas, kde zjistíme, jak na tom jsme a většinou to jde. Nevyšla nám jenom jedna čtvrtina, ostatní 3 jsme vyhráli a toho si moc ceníme. Bohužel v té druhé hosté trochu přitvrdili, rozhodčí tvrdost na hranici pustili a hosté se dostali do vedení. I přes to, že i my jsme dokázali přitvrdit, se nám vedení hostů nepodařilo dohnat. S výkonem jsme ale naprosto spokojeni a dokázali jsme si, že i s velmi natrénovaným týmem dokážeme hrát vyrovnaně. Příští týden hrajeme opět doma, ale netradičně až v 16:30 h.