OP U11 
10. 10. 2020, 12:00
Jiskra Kyjov
36 - 35
BC Vysočina
1 2 3 4
14 2 12 3
1 4 10 16
Venku
U11

Report zápasu

Zápasy hodnotí trenérka Eva Rutschová, které tímto děkuji za skvělou práci.

Bylo to super! Všichni mi udělali ohromnou radost, pro mě osobně byli dnešními vítězi obou dvou zápasů. Spoustu jsme toho ve druhém zápase neproměnili, ale neskutečně jsme bojovali a svou bojovností dokázali zápas zvrátit. Na konci zápasu už trošku docházely síly, protože nás bylo málo, přibývaly bolístky ze soubojů o míč, ale odhodlání vyhrát i druhý zápas všechny bolístky přebilo. Pro mě osobně byl zklamáním verdikt pana rozhodčího v poslední vteřině zápasu za stavu 31:30 v náš prospěch, kdy Jasmínce odpískal faul, který viděl vlastně jen on – Jasmu nám vyfauloval a házelo se, a tím se stav srovnal a prodlužovalo se. A v prodloužení nám pak Jasma do té nejlepší pětky chyběla a vlastně i štěstí.
Když dnešek shrnu tak:
tahouni Kikča, Jasma i Máťa se jako zkušenější své role zhostili na výbornou, nebáli se na sebe vzít zodpovědnost a předvedli i pár hezkých nacvičených akcí, naši čahouni Áďa a Domča ukázali, že kromě doskakování pod košem dokážou i vyvést míč, Honzík, Vojta a Tobík potvrdili, že pokud dostanou prostor, jsou k nezastavení a to nejmenší a nejmilejší nakonec Aguška, Lucinka a Viki poctivě bránili a vybojovali nejeden míč i oni si zaslouženě získali respekt soupeře.
Nedostatků bylo dost, neproměněných dvojtaktů ještě víc, ale ze zápasů za mě převažují jen a jen pozitiva a pro děcka neocenitelná zkušenost. Zkrátka krásné zakončení dnes zahájené sezóny.