1 2 3 4
17 9 22 8
15 22 9 25
U17

Nedělní soupeř myslí na finálovou skupinu a povzbuzen vítězstvím v Jindřichově Hradci chtěl vyhrát i u nás. Asi se hodně divil, když po 3 minutách bylo na světelné tabuli 10:3. Soupeř prakticky nevěděl, co hrát a v tu chvíli jsme mu pomohli my. Vlastními debilními chybami jsme soupeři dali k dispozici snadné koše a rázem to bylo vyrovnané. Do druhé desetiminutovky soupeř značně přitvrdil, zkrátka to zkusil na naše mladé hráče a rozhodčí to pustili. Poslední 3 minuty 2. čtvrtiny byly hrůzostrašné. Ztráta, ztráta, ztráta a hosté šli do 11ti-bodového vedení. O poločasové přestávce jsem hráčům důrazně vysvětlil, že my se bát nemusíme a ejhle! Za chviličku to byla plichta a v koncovce 3. čtvrtiny jsme překlopili vedení na naši stranu. Ale opět přišla naše slabá čtvrtina, najednou jsme nemohli, nechali jsme se zdárně vyprovokovat a soupeř šel přes nás. Bohužel emoce musíme udržet. Pískalo se, jak se pískalo, ale to nás neomlouvá. Chybovali jsme my a s pískáním stejně nic neuděláme, tak se musíme soustředit na hru. Prohráli jsme si to sami hloupými chybami. Ale nebudu končit negativně. Předvedli jsme o víkendu výkony, s kterými můžeme být spokojeni. Hráli ti, co hrát chtěli a tudíž i já jsem byl rád, že jsem s nimi mohl být.