1st 2nd 3rd 4th T
Jiskra Kyjov 48
BC Vysočina 67
U17

V nelehké sportovní době se měly v sobotu utkat týmy z čela ligy. Domácí Jiskra v této seózně ještě neprohrála. My jsme do Kyjova ale jeli s odhodláním tuto sérii domácím přerušit. Vzhledem k tomu, že hrálo i naše béčko, jsme naše síly rozložili, a tak jsme bojovali jak v Písku, tak v Kyjově. První čtvrtina nám vyšla celkem podle předpokladů. Nechtěli jsme domácí tým nechat rozstřílet a to se nám agresivní obranou dařilo. Domácí nedali koš ze hry, pouze ze šestek. Stav po 1. čtvrtině 18:8 pro nás byl určitě povzbuzením do dalších minut. Druhou čtvrtinu jsme sice o 2 body prohráli, ale i tak jsme drželi vedení na své straně. Utkání rozhodla 3. čtvrtina, naše obávaná, ale v tomto případě to neplatilo. Soupeři jsme odskočili na 18 bodů a my věděli, že toto utkání už nepustíme. Domácí ale srdnatě bojovali až do konce, za což zaslouží uznání. Stejně jako naši kluci, kteří po celý zápas bojovali se zónou soupeře. Zápas jsme vyhráli 19ti-bodovým rozdílem, což je super. Škoda hloupých a nevynucených ztrát a nepřesných zakončení, mohlo to být ještě lepší.