95 - 73
1st 2nd 3rd 4th T
BASKET Brno 95
BC Vysočina 73

Dlouho to  vypadalo, že nás bude opět málo, ale nakonec to dobře dopadlo a doma zůstal jen Ondra Maňák. Věděli jsme, že nás v Brně nečeká nic lehkého, ale to v naší situaci nás nečeká asi nikde. Začali jsme slušně. I když domácí vedli 7:0, ale my se dokázali vrátit a na malou chvilku i vést. Brněnští předvádějí rychlý basketbal a v tom jsme se jim chtěli vyrovnat. O poločase jsme prohrávali o 13 bodů a mohlo to být i o trochu lepší. To, co jsme předváděli, na hřišti se mi celkem líbilo. Hráli jsme na to, co máme. Bohužel první 3 minuty 3. části se nám vůbec nepovedly. Soupeř toho využil a navýšil na 20 bodů. Od té doby se zase nechci říct jednalo o vyrovnané utkání, ale skóre už narůstalo na obou stranách. Prohra o 22 bodů je sice prohra, ale já jsem tam viděl světlé chvilky a myslím, že i kluci byli za výkon rádi a všichni doufáme, že to brzy zúročíme.