SKB Zlín
1st 2nd 3rd 4th T
BC Vysočina 74
SKB Zlín 64

Završili jsme skvělý víkend. I když ráno to tak nevypadalo. Přicházely omluvenky, z kterých jsem měl těžkou hlavu. Naštěstí Sedma to po D1 stihl. Za to jsem byl rád, protože jsme mohli rozvrhnout naše síly. Z cesty se nakonec vrátil i Ondra a doléčil se Pleši, a tak jsme měli 9 kousků na zápas. Bohužel Lukáš s námi být nemohl, ale i tak jsme byli namotivovaní na výhru. To ovšem byli i hosté a tak se hrál vyrovnaný basketbal celou 1. čtvrtinu (19:17). Ve 2. čtvrtině jsme se soupeři vzdálili na 12ti-bodový rozdíl, ale šťastnější v koncovce byli zlínští hráči a podařilo se jim zkorigovat až na 4 body (36:40). Vstup do 3. čtvrtiny jsme měli parádní. Navýšili jsme na 19 bodů a po 3. čtvrtině jsme věděli, že už to nepustíme (68:49). V závěrečné čtvrtině jsme měli menší výpadek, hosté snížili rozdíl ve skóre, ale výhru jsme si vzít nenechali. Dnes to byl týmový výkon podpořený dobrou obranou. Klíčové hráče soupeře jsme nenechali tvořit, a tak jsme měli navrch. Tahle výhra nám dává šanci. Kluci vědí, o co hrajeme a pro záchranu dělají maximum. Také si myslím, že naše výkony stoupají a věřím, že cíl splníme.