1st 2nd 3rd 4th T
BC Vysočina 65
Tesla Pardubice 59
U19

No, včera jsme ušetřené síly chtěli dát do začátku utkání. To se nám příliš nepovedlo – 2:12. No a začalo po oddechovém čase to, čeho jsme se obávali. Zredukovat sestavu tak, abychom měli šanci vyhrát. Podařilo se nám ji najít a 1. čtvrtinu jsme zachránili 18:21. Ve druhé se soupeři ani nám nepodařilo s výsledkem nic udělat a do šaten se odcházelo za stavu 32:35. Ve 3. čtvrtině se ze začátku dařilo hostům, kteří navýšili své vedení na 9 bodů a s námi to nevypadalo moc dobře. Potom jsme si ale řekli, že únava je pouze psychická  záležitost a my začali stahovat a stahovat. Vyrovnat se nám podařilo až 2,5 minuty před koncem, ale byli jsme v neskutečné euforii a přes soupeře jsme přelétli. Uf! Uf! Tento zápas mě vyždímal. A to mě ještě čekal zápas s chlapama. Mě a Dana. Ten sice běhal a vypadalo to, že už nemůže, ale jeden zápas za chlapy, co to je. To vydrží, je to přece Dan. ;-) Chválím kluky – všechny, i ty, co do utkání dnes nezasáhli. Byli součástí týmu, podporovali jej a hráči na hřišti cítili jejich podporu. To je super. Dnes jsme nechtěli prohrát. Tak si to kluci pamatujte, protože takto se vyhrává v klíčových zápasech.