1st 2nd 3rd 4th T
Basket Říčany 56
BC Vysočina 80
U15 Dívky

Po zrušení sobotního zápasu se Sokolem Blatná jsme tento víkend absolvovali pouze nedělní utkání, kdy jsme zajížděli na palubovku Říčan. Začátek zápasu nám vyšel, vedli jsme 10:0. Pak se ale rozehrály i domácí hráčky, projevily svoji bojovnost a neumožnily nám náskok deseti bodů navýšit, pročež po dvou čtvrtinách byl stav 39:30. O poločasové přestávce jsme si řekli, že ještě více zvýšíme tlak na soupeřky a pokusíme se utkání zlomit. Zahajovací sestava (Amča, Síma, Linda R., Linda K. a Kiki T.) vystupňovala svoji celoplošnou obranu a jedenáctibodovou šňůrou nám dodala potřebný klid. Když se následně po svém vstupu na hřiště bodově prosadily i všechny další hráčky (což trenéři oceňují), udrželi jsme rozdíl ve skóre na cca dvaceti bodech až do konce utkání. Střelecky se dnes výrazněji prosadily Kiki, Linda R. a Síma, které se tak dobře naladily na sraz nadregionálního výběru dívek U14, kam se po zápase bleskově přesunuly.

Basket Říčany : BC Vysočina 56:80 (čtvrtiny 15:25, 15:14, 8:22, 18:19)