1st 2nd 3rd 4th T
BC Vysočina 15 8 19 16 58
KP Brno 15 4 11 12 42
U14 Dívky

Po dlouhé době jsme se představili našim fanouškům, kterých do haly zavítalo poměrně dost a kteří připravili bouřlivou kulisu našeho důležitého utkání s děvčaty KP Brno. V úvodu zápasu jsme se ujali vedení 11:2, ale pak se chytil i soupeř, my jsme přestali proměňovat i vyložené šance a skóre se vyrovnalo – a to doslova, těsně po začátku druhé půle byl stav 23:23. My jsme ale neklesali na mysli, věřili jsme svojí nátlakové hře a začalo to nést ovoce – soupeři jsme se ve třetí čtvrtině přece jen vzdálili a na začátku poslední části pak vedení navýšili až na dvacet bodů. V ten moment jsme věděli, že pokud nezkolabujeme, dovedeme zápas k vítězství. Kolaps nenastal, a přestože soupeř i díky našemu prostřídání sestavy skóre trochu zkorigoval, slavit jsme s našimi fanoušky mohli my. Chválíme za bojovnost všechny hráčky, které se zápasu zúčastnily (některé i přesto, že musely přijet z hor či na poslední chvíli z Podolí:-)), všechny máte na důležitém vítězství (z hlediska možného vývoje soutěže) svůj podíl. Chválíme tedy konečně bodující velkou Kiki T., dravou Símu, deptající obránkyni Lindu R., nadobyčejně bodující Betty, v obraně a na doskoku spolehlivou Terez, zapnuté Káju s Valčou, malou (nikoli však výkonem) pomocnici Kiki R., debutantku Nelču H. a nepostradatelnou kapitánku Amču.