1st 2nd 3rd 4th T
BC Vysočina 37
BASKET Brno 35
U11

Absentujícího trenéra nahradil Ivoš Novák, který se své role zhostil na výbornou. Vstup do zápasu jsme zachytili, ale s přibývajícími minutami 1. čtvrtiny šli hosté do 7 bodového vedení. To ve 2. čtvrtině ještě navýšili na 25:13. Co se dělo ve 2. půli, málokdo očekával. Naši prckové se do soupeře zakousli a ze stavu 13:31 začali nemilosrdně stahovat. Už závěr 3. čtvrtiny se nám povedl na jedničku s hvězdičkou. A k tomu, co se odehrávalo v poslední čtvrtině, nelze než smeknout. Ze stavu 22:33 jsme otočili a nakonec jsme se radovali z vítězství o 2 body, kdy hostující tým přiváděl k šílenství Tom Novák, který v závěrečné čtvrtině dal 8 bodů a svoji pětku neúnavně táhl na cestě k vítězství. Super! Děcka hrála na jedničku podtrženou s hvězdičkou. Ukázalo se, že když bojujeme a nevzdáváme se, můžeme otočit i zdánlivě prohraný zápas. Vítězství nad Brnem je hodně cenné a zasloužené. Heroický výkon ve 2. poločase nám ukázal cestu, jak do takových zápasů musíme vždy jít. Bojovně a odhodlaně. Chválím celý tým i trenéra za perfektní výkon.