1st 2nd 3rd 4th T
BK Blansko 75
BC Vysočina 49
U12

Na turnaji v Blansku nás očekávali soupeři, od kterých jsme v předcházejících letech dostávali velké příděly. Ale my už jsme trochu dál a tak jsme si začali více věřit. V zápase to bylo znát a nejvíce v první čtvrtině, kdy jsme domácí přimáčkli na jejich polovinu a hráli jsme krásný basket. Nahrávky, hoď a běž, výborná obrana, ochota porvat se o každý míč, zkrátka první pětku jen a jen chválím. Bohužel druhá pětka nenavázala na tu první a ustrašeným výkonem podpořeným nervozitou jsme umožnili jít domácím do vedení o 3 body. To jim samozřejmě vlilo sílu do žil a i první pětka domácích předvedla, že basketbal umí. Po 3. čtvrtině jsme stále byli ve hře o výhru (41:45), ale bohužel poslední čtvrtinu jsme prohráli 8:30. Odcházíme tak poraženi, ale se vztyčenou hlavou. Já jsem děcka pochválil. Škoda jen, že druhá pětka si ještě nevěří jako ta první. Ale jsme na dobré cestě a z výsledku nedělám tragédii, protože výkon se mi líbil.

Čtvrtiny: 9:21, 23:8, 13:12, 30:8