1st 2nd 3rd 4th T
Jiskra Kyjov 40
BC Vysočina 94
U14 Dívky

Přes celospolečensky covidově a aktuálně též počasím komplikovanou situaci jsme s dívkami kategorie U14 o víkendu vyrazili k dalším dvěma zápasům a dokonce jsme je i absolvovali – v sobotu na KP Brno a v neděli v Kyjově. Do zápasů jsme vstupovali trošku s obavami, neboť jsme ze základní rotace postrádali zdravotně indisponované Betty a kapitánku Amču. Holky se ale rozhodly, že se budou rvát i za ně (zejména na Lindě K. bylo v sobotu vidět, že bojuje na max i za svoji dvorní spoluhráčku Amču). Do zápasu proti dravému a kousavému KP Brno jsme se sice přes počáteční nervozitu dostávali postupně, ale přece jen krůček po krůčku jsme se domácím děvčatům začali vzdalovat (stav v poločase 38:26 v náš prospěch). Ve třetí čtvrtině se soupeřky dokázaly přiblížit na 8 bodů, ale víc jsme jim nedovolili, malá Kiki trefila veledůležitou trojku (proč nestřílí častěji?!), dali jsme deset bodů v řadě a definitivně tak odpor domácích zlomili. Závěr zápasu pak i přes bojovnost domácích již byl zcela v naší režii, předvedli jsme místy i velmi pěkné kombinace a navýšili tak rozdíl ve skóre až na konečných více než 30 bodů (i když ten průběhu zápasu úplně neodpovídá, když ještě 5 minut před koncem to bylo o šestnáct).  V nedělním zápase v Kyjově jsme pak od začátku zápasu udávali jeho ráz a přes poměrně tvrdou hru domácích děvčat, připuštěnou mírnějším metrem rozhodčích, rozdíl ve skóre narůstal. I po nedělním zápase tak mohl zaznít náš vítězný pokřik. V obou zápasech se na hřiště dostala všechna naše děvčata a většina z nich i bodovala. Výrazněji se v tomto ohledu projevila Linda K. (v sobotu 12 + v neděli 10 bodů), Linda R. (9+18), Kiki T. (18+29) a nezdolná nájezdnice Síma (29+29). Třešničkou na dortu pak bylo setkání a společná fotografie s legendárním Bolkem Polívkou.

KP Brno : BC Vysočina 42:74 (čtvrtiny 13:20, 13:18, 11:16, 5:20)

Jiskra Kyjov : BC Vysočina 40:94 (čtvrtiny 13:27, 10:28, 11:17, 6:22)