1st 2nd 3rd 4th T
Basket Pastelka MB 40
BC Vysočina 53
U15 Dívky

Po zrušení sobotního zápasu s týmem AŠ jsme se v Mladé Boleslavi prezentovali pouze v nedělním utkání s domácí Pastelkou. Vinou zdravotních či jiných obtíží jsme ze základní rotace postrádali Amču, Kiki T. a Betty a k utkání tak nastoupili pouze v osmi hráčkách. Naproti tomu domácí do zápasu vyslali 12 ostrých hráček a my jsme věděli, že zápas bude bolet. Po první z naší strany vlažnější a nervóznější čtvrtině jsme prohrávali o bod, ve druhé jsme za to naopak vzali a v poločase vedli o šest. Na začátku druhé půle jsme navýšili na rozdíl deseti bodů, ale v ten moment domácí děvčata vystupňovala tlak a svoji celoplošnou obranu a začala pomalu stahovat. Ve třetí minutě poslední čtvrtiny jsme vedli už jen o dva a vypadalo to, že domácí půjdou přes nás. Vzali jsme si time out, řekli jsme si, že se nic neděje, že pracujeme dobře a že v tom vytrváme až do konce. Následný úsek jsme vyhráli 14:1, padly nám tam i šťastné koše (zejména trojka Lindy R. tažená odkudsi zpoza hlavy a do koše vpadnuvší zároveň s klaksonem byla z kategorie velešťastných) a tak jsme dosáhli poněkud překvapivého, ale o to cennějšího vítězství. Trenéři chválí všech 8 zúčastněných statečných – pod košem bojující a bodující Lindu. K, Terču, Vendy a Viky, vždy připravenou Klárku, zostřené křídelnice Lindu. R a Míšu a spolehlivě spoustu míčů vyvážející a bodující Símu, která dnes navíc přidala i několik shozů na spoluhráčky, čehož si trenéři cení snad ještě více než samotných bodů.

Basket Pastelka MB : BC Vysočina 40:53 (čtvrtiny 12:11, 9:16, 13:12, 6:15)