83 - 64
1st 2nd 3rd 4th T
BK Sojky Pelhřimov 83
BC Vysočina 64

Naprostý kolaps jakýchkoli herních činností nás postihl v 1. poločase v Pelhřimově. Domácí na nás vlétli a my byli vystrašení. To samozřejmě vlilo ještě větší sebevědomí domácím, když se k tomu přidala ještě střelecká impotence, tak se nemůžeme divit, že se do šaten odcházelo za stavu 45:21. Opravdu si nepamatuji tak špatný výkon týmu a budu to asi hodně dlouho rozdýchávat. Moc přemýšlím, co se s týmem děje. Jako bychom přestali umět hrát basket. To, že to umíme, jsme si dokázali ve 2. poločase, který jsme vyhráli. Jenže to už na výsledek vliv nemělo. Jestliže chceme soutěž zachránit, musíme se probrat a začít si věřit, že basket umíme, že vyhovíme jeden druhému a že se i povzbudíme v kritických chvílích, zkrátka že budeme fungovat jako tým. Dnes chválím střídající hráče, kteří do utkání přinesli konečně tu naši energii. Toho bychom se měli chytnout a v dalším zápase dokázat, že 1. liga do Jihlavy patří.