1st 2nd 3rd 4th T
BC Vysočina 75
TJ Sokol Kbely 53
U17

Tým Sokola přijel do Jihlavy značně oslaben, kdy mu chybělo hned několik hráčů ze základní rotace. To je ovšem docela zrádné, protože nikdy nevíte, komu to zrovna bude padat a docela špatně se brání. Hrozí také podcenění, kdy si myslíte, že máte výhru v kapse a ejhle, jste překvapeni, že protivník bojuje. My jsme do hry vstoupili docela dobře, ale soupeře se nám zlomit nepodařilo, v koncovce jsme nebyli moc přesní, ale v tom nevynikal ani soupeř, a tak skóre po 1. čtvrtině bylo hodně hubené 14:9. Ve 2. čtvrtině jsme předvedli asi náš nejlepší basket a soupeři jsme odskočili na 24 bodů, kdy hosté v prvních 5 minutách nezaznamenali ani bod. Pod dojmem, že už to máme v kapse, začala 3. čtvrtina hrůzostrašně. Hosté se začali trefovat a my se vlastně k zakončení dostali pouze po trestných hodech. Soupeř se přiblížil na 16 bodů a stále nebylo nic rozhodnuto. V poslední čtvrtině kluci zase zabrali a navýšili na konečných 75:53. Střídali jsme v utkání dobré, špatné, výborné a hloupé chvilky. Když míč rychle putoval, neměli jsme problém. Ale putoval málokdy. Cenná je ovšem výhra, která nás stále udržuje ve hře o druhé postupové místo. Důležitý krok můžeme udělat za 14 dní, kdy opět doma přivítáme týmy ze Žďáru a Litomyšle. Troufám si říct, že to bude rozhodující víkend.