BK Lokomotiva Plzeň
1st 2nd 3rd 4th T
BC Vysočina 82
BK Lokomotiva Plzeň 73

Netradičně v pátek, kdy nám soupeř vyšel vstříc a na poslední chvíli přesunul utkání z neděle, jsme odehráli další kolo play-outu 1. ligy mužů. Čelit výbornému soupeři jsme tak mohli v plné síle. Přišlo i hodně diváků, za což jsme byli rádi. Asi i to nám vlilo do žil slušnou energii a úvod zápasu nám vyšel skvěle. Čtyři trojky, několik krásných akcí a ujali jsme se vedení 22:12. Soupeř však náš nápor odrazil a 1. čtvrtina skončila plichtou (22:22). Druhá čtvrtina jako přes kopírák té první. Ale přeci jen jsme si 3 bodíky připsali k dobru (38:35). Třetí čtvrtina, většinou tragická, tentokrát to ovšem neplatilo. Kromě prostřední pasáže nám vyšla skvěle a my šli do desetibodového vedení. Čtvrtá čtvrtina pro nás začala skvěle. Osm bodů v řadě, ale soupeř vždy dokázal odpovědět. V závěru utkání, při našem desetibodovém vedení, se soupeř snažil se zápasem něco udělat taktickými fauly, my jsme naštěstí šestky proměňovali a tak jsme dovedli zápas do vítězného konce. Kluky chválím především za to, že si vzpomněli, že bránit umí. Je to totiž všechno o obraně. Dále se nám dařily i trestné hody a také trojková úspěšnost byla vysoká. Udělali jsme krok k záchraně, ale vyhráno ještě nemáme. Myslím si, že když předvedeme to, co dnes, máme šanci.