BK Sojky Pelhřimov
1st 2nd 3rd 4th T
BC Vysočina 70
BK Sojky Pelhřimov 85

Velké problémy se sestavou v nedělním podvečeru jsme řešili na poslední chvíli. Osmý hráč dorazil až na představování týmů, ale i tak jsme chtěli soupeře potrápit. Úvod zápasu nám vyšel a dá se říct, že celý 1. poločas, který skončil 38:38. Ve 3. čtvrtině se projevila větší rotace hostů, ale my jsme bojovali i přes nepřízeň jednoho zeleného mužíčka, který si léčí svoje komplexy a bohužel to odnáší tak krásný sport, jaký je basketbal. Pan Hartig už zničil nejedno utkání a dnes se korunoval. Chudák jeho kolega.. Ale to už není naše starost. Hosté si vybudovali před poslední čtvrtinou 12ti bodové vedení, ale my jsme si řekli, že to ještě zkusíme. Bohužel síly docházely a Pelhřimov už si vítězství vzít nenechal. My jsme ale v této sestavě hráli dobře. Nemám co klukům vytknout. Bohužel situace v tabulce se o víkendu dramaticky změnila v náš neprospěch. Překvapivých výsledků byla celá řada, a tak nám nezbývá, než to vybojovat. Nepochybuji o tom, že se nám to podaří.