1st 2nd 3rd 4th T
Sokol Vyšehrad 68
BC Vysočina 72
U19

Po 6 minutách svítilo neuvěřitelné skóre 0:20 pro nás. Rozhodnuto? Ani náhodou. V sobotním zápase vedli Sojky Pelhřimov nad stejným soupeřem 0:19 a prohráli v prodloužení. A teď k našemu zápasu. Za dalších osm minut jsme prohrávali o 8 bodů my. Já byl na mrtvici, najednou nám nic nefungovalo. Soupeř se začal trefovat a ve 3. čtvrtině si držel stále vedení. 6 minut před koncem, kdy už jsme skoro ztráceli vůli, nakopl tým Trnda. Začali jsme jezdit a šli jsme přes soupeře. Výborné minuty odehrál Poli, Dan a Honzík s Lukym. Nemůžu zapomenout na nikoho, protože každý přispěl svým umem k vítězství. O tomto víkendu jsme doufali v jedno a nakonec máme vítězství dvě. Ještě sice musíme udělat poslední krok, ale to už zvládneme.