85 - 74
1st 2nd 3rd 4th T
BK Lokomotiva Plzeň 85
BC Vysočina 74

K poslednímu utkání 1. ligy mužů jsme odjížděli v sedmičlenné sestavě. V Plzni nás čekal tým, který do této skupiny, dovolím si tvrdit, nepatří. Myslím, že v příštích letech bude hodně vysoko a tudíž i my jsme byli velmi obezřetní, aby to neskončilo debaklem. I domácí ovšem měli své absence, tak bylo jasné, že si to oba týmy jdou užít a rozloučit se se sezónou. 1. čtvrtina potvrdila střelecký apetit obou týmů. Vysoké procento úspěšnosti a celkem vysoké skóre 24:23. Ve 2. čtvrtině už byli domácí lepší a o 10 bodů ji vyhráli. Třetí čtvrtina vyšla lépe nám a tak se v poslední čtvrtině hrálo o vítězství v zápase. V té přeci jen byli lepší domácí a zaslouženě vyhráli. Nám ovšem patří určitě kredit. Sehráli jsme povedené utkání. Kdybychom takto hráli od začátku sezóny, asi bychom se do posledních kol nestrachovali o záchranu. Teď je nezbytné se připravit na sezónu další a věřme, že opět prvoligovou. Děkuji klukům za sezónu, za vstřícnost Renocaru Podolí, Královským Sokolům a Basketu Brno a v neposlední řadě divákům za podporu.