1st 2nd 3rd 4th T
Basket Říčany 55
BC Vysočina 108
U15 Dívky

V sobotním odpoledni jsme zajížděli na palubovku Basket Říčany, kde jsme se dokonce dvakrát (včetně jednoho odloženého zápasu) utkali s místními děvčaty. K zápasům jsme přistupovali s respektem, vzhledem ke stále trvající absenci Lindy K., skutečnosti, že většina našich hráček měla v nohách pořádnou porci minut z pátečního meziškolského přeboru, a současně také vědomi si průběhu předchozího zápasu v Říčanech, kdy jsme v poločase vedli pouze o devět.  Do prvního zápasu jsme proto vstoupili koncentrovaně, bez jakéhokoli náznaku podcenění soupeřek, připraveni, i za cenu častých střídání, nepolevovat v našem nátlakovém stylu hry. První čtvrtinu jsme vyhráli 28:8 a určili tak v podstatě ráz obou utkání, bylo jen otázkou, na jakém konečném rozdílu se výsledková tabule v obou zápasech zastaví. Domácí děvčata bojovala, hrála i přiměřeně tvrdě, avšak ne vždy úplně čistě, o čemž svědčí i vysoký počet trestných hodů, které jsme pak stříleli s proměnlivou úspěšností (v prvním zápase 44/16, v druhém už o něco lépe 39/20). Oba zápasy tak poněkud překvapivě skončily vyšším bodovým rozdílem, ve druhém jsme dokonce dosáhli stovky, bodovaly skoro všechny naše zúčastněné hráčky, přičemž výrazněji se v tomto ohledu projevily Viki P. (celkem za oba zápasy 14 bodů), Amča (23), Míša (29), Linda R. (30) a Síma (62).

BC Vysočina : Basket Říčany 95:40 (čtvrtiny 28:8, 31:10, 21:11, 15:11)

Basket Říčany : BC Vysočina 55:108 (čtvrtiny 16:22, 5:41, 20:17, 14:28)