BC Vysočina 89
BK Jindřichův Hradec 46
U14

BC Vysočina – Jindřichův Hradec 89:46 (28:8, 16:12, 17:12, 28:14)

Netradičně ve středu proběhla dohrávka zápasu se soupeřem, který je s námi na chvostu tabulky a s kterým vždy bojujeme vyrovnané zápasy, ale tentokrát, dík popkračování v našich zlepšených výkonech z posledních týdnů a troufám si říct, že po našem nejlepším výkonu v této části sezóny jsme soupeře dokonale rozebrali. Již nástup 10:0 a konec první čtvrtiny 12:3 nám umožnil odskočení soupeři na konečných 28:8 po první čtvrtině a s naším týmem to vypadlo dobře. Perfektní práci v této čtvrtině jakož i po celý zápas při obraně nejlepšího hráče soupeře odvedl Novas (Matouš Novák) a pokud nám již utekl, tak mu někdo z týmu vypomohl a za první čtvrtinu nám dal 0 bodů a za celý zápas pouhých 7 bodů. Aktivita všech borců a jejich rychlý přechod do útoku umožnil snadné zakončení z rychlých protiútoků Kosíkovi (20 bodů za první čtvrtinu je slušný počinek) a pak se nám již hrálo všem snadněji. Do zakončení se zapojili téměř všichni a tím pádem jsme dosáhli na útočné polovině našeho nejlepšího bodového příspěvku 89 bodů. Konečně se nám probudil Dubínek a několika pěknými nájezdy se dostal na svých rekordních 10 bodů stejně jako Kosík na svých rekordních 39 bodů. Celý tým zaslouží za výkon pochvalu a i když je tam jednoznačný střelec, tak to bylo jenom díky kolektivní práci všech, jejich bojovnoti a nasazení. Jen tak dál kluci.

Sestava a body: Kosiště 39, Dubínek 10, Džejk 8, Eda Zadražil, Jan Pruher a Dominik Nejedlý 6, David Hyský 5, Sedlák 3, Holba, Klieštik a Novas 2, Matěj Fikar